Laminování zajistí trvalou ochranu dokumentů bez snížení čitelnosti od velikosti vizitky až po formát A3. Provedení povrchové folie je matné nebo lesklé.
Laminace papíru se provádí za pomocí polypropylenové či polyesterové fólie. Díky tomu je tiskovina odolná i proti mechanickému poškození a extrémnímu namáhání. V případě, že fólie přesahuje okraje papíru (tzv. kapsa), je papír díky zalaminování i odolný vůči vlhkosti.
Laminování je možné provádět za tepla i za studena. Laik nepozná v obou metodách rozdíl, rozdíl je však v rychlosti zpracování. Laminace za tepla probíhá při 90 °C až 130 °C. Není vhodné pro každou tiskovinu. Některé z barev totiž mohou při laminaci vylučovat plyn, čímž v laminaci vznikají bubliny. Na druhou stranu je laminování za tepla velmi vhodné pro tiskoviny vytvořené sítotiskem a ofsetem.
Díky tomu, že trvale zaměstnáváme více než 50 % pracovníků se zdravotním handicapem, můžeme Vám poskytnout tzv. náhradní plnění, které Vám umožní nižší odvody do státního rozpočtu.
Velice zajímavou zakázku jsme připravovali pro jednu mladou paní. Chtěla potisk triček, který by přesně vycházel z doneseného originálu.
Pro sdružení Vrátka, které v Třebíči pomáhá handicapovaným, jsme připravovali netradiční váleček na těsto. Reliéf dokáže vyhotovit krásné perníčky.